Apie festivalį „Operetė Kauno pilyje“

Vienas šviesiausių ir nuotaikingiausių vasaros muzikos renginių, skriejantis Kauno padange kasmet nuo 2002 metų, mini penkioliktąjį gimtadienį. Per prabėgusius metus viešėjo iškiliausi muzikinės scenos „svečiai“, jiems būdavo skirtas vienas iš didžiųjų festivalio koncertinių vakarų – tai opera, baletas, miuziklas, sarsuela, neapolietiška daina, muzika iš kino filmų, o vainikuodavo renginius gražiausios arijos ir duetai iš populiariausių ar kaip tik Lietuvoje dar nestatytų operečių.

operete kauno pilyje

Muzikavo įspūdingas būrys dainininkų ir atlikėjų įvairiais instrumentais iš Lietuvos ir nemažos dalies Europos šalių.

Puikia proga pristatyti save plačiajai auditorijai festivalio koncertinėse scenose sėkmingai naudojosi ir jaunoji Lietuvos dainininkų karta.

Festivalio programoje puikavosi operetės spektaklis „Karaliaus antrininkas“, specialiai šiam įspūdingam renginiui buvo parašyta opera apie iškilią Lietuvos praeitį „Karūnos kelias“.

operetekauno pilyje 2014

 

Šiais metais festivalio organizatoriai „Baritonų trio“ dainininkai Gediminas Maciulevičius, Danielius Vėbra, Benjaminas Želvys ir Kauno operetės gerbėjų klubo prezidentė Laimutė Kuzmickaitė – Milašienė apibendrina nueitą penkiolikos metų kelią, kviečiasi į koncertus ištikimuosius dalyvius, džiuginusius publiką ne vienerius metus, kviečiasi ir naujus atlikėjus.

prie pilies

Festivalio renginiai vyks tradicinėje erdvėje prie Kauno pilies ir žaviose Kauno rajono architektūrinėse erdvėse – Raudondvaryje, Vilkijoje , o taip pat išvyks ir toliau – į Gelgaudiškį ir į Molėtų rajone įsikūrusią žaviąją Alantą.

 

Daugiau apie festivalio „Operetė Kauno pilyje“ įvykusius koncertus galite paskaityti ČIA