XV-asis Tarptautinis Muzikos Festivalis OPERETĖ KAUNO PILYJE 2016

Tarptautinio festivalio "Operetė Kauno pilyje " istorija

    

Festivalio "Operetė Kauno pilyje" 2008 - 2015 m. internetinė svetainė

PROGRAMA

GEGUŽĖS MĖN. KONCERTAI

Gegužės 27 d. koncertas „Žėrinčios spalvos, ritmai ir aistros“ – Raudondvario Menų inkubatoriuje. Gegužės 28 d. koncertas „Žėrinčios spalvos, ritmai ir aistros“, Alantos technologijos ir verslo mokyklos salėje. PROGRAMOJE: VDU Kamerinis orkestras. Vyr. dirigentas Jonas Janulevičius. Laimonas Salijus (akordeonas). Andrius Bernotaitis (klarnetas). Andrius Apšega (baritonas). Diriguoja Jonas Janulevičius. Koncertą veda Ieva Vaznelytė. Koncertai NEMOKAMI!

LIEPOS MĖN. KONCERTAI

Tarptautinis festivalis "Operetė Kauno pilyje 2016" - liepos 5 ir 6 dienomis 20.00 val, prie Kauno pilies. Koncertą veda Gintaras Mikalauskas, Ieva Vaznelytė. Liepos 6 d. 20.00 val. Sankt-Peterburgo varinių ragų orkestras, meno vadovas ir dirigentas Sergei Polyanichko, Raudondvario dvaro Menų inkubatoriuje. Koncertą veda Ramūnas Šimukauskas. Liepos 24 d., 13 val. koncertas “Popietė su Johannu Straussu”, Vilkijos bažnyčioje. VDU Kamerinis orkestras (vyr.dirigentas J. Janulevičius) ir solistai. Koncertai NEMOKAMI!

RUGSĖJO MĖN. KONCERTAI

Rugsėjo 17 d., 19 val., koncertas "Neapolietiškos dainos", Gelgaudiškio dvare. Rugsėjo 23 d. 18 val., koncertas "Popietė su Johanu Štrausu”, Alantos technologijos ir verslo mokyklos salėje. Rugsėjo 25 d., 16 val., muzikinė popietė “Operetė Mano meilė”, Raudondvario dvaro Menų Inkubatoriuje. PROGRAMOJE: VDU kamerinis orkestras. Vyr. dirigentas J. Janulevičius ir solistai. Koncertus veda Ieva Vaznelytė. Koncertai NEMOKAMI!

KONCERTŲ ORKESTRAS

VDU Kamerinis orkestras, vyr. dirigentas Jonas Janulevičius.

INGRIDA KAŽEMĖKAITĖ

Sopranas

IEVA GOLECKYTĖ

Sopranas

ANDRIUS APŠEGA

Baritonas

EGIDIJUS BAVIKINAS

Tenoras

JONAS JANULEVIČIUS

Vyr. dirigentas

IEVA VAZNELYTĖ

Sopranas

SANDRA LEBRIKAITĖ

Sopranas

POVILAS PADLECKIS

Tenoras

Tarptautinis festivalis "Operetė Kauno pilyje 2016"

ĮŽANGINIS KONCERTŲ RENGĖJŲ ŽODIS
Šiais metais tarptautinis festivalis „Operetė Kauno pilyje“ savo gerbėjus: žiūrovus, dalyvius iš Lietuvos ir užsienio šalių bei nuoširdžius rėmėjus, džiugina jau penkioliktus metus iš eilės. Organizatoriai, kviesdami šį gausų festivalio gerbėjų būrį į naujus susitikimus, pripažįsta, kad be jų šis renginys nebūtų sulaukęs tokio pripažinimo. Visų operetės gerbėjų sutelktų pastangų dėka festivalis užima garbingą vietą tarp gausybės Lietuvoje vykstančių vasaros kultūrinių renginių. Svarus festivalio rėmėjų indėlis teikia neblėstančių impulsų naujų programų idėjoms ir muzikinėms spalvoms, suteikia galimybę kauniečiams ir miesto svečiams regėti ir klausytis aukščiausio meistriškumo atlikėjų nemokamų koncertų. Festivalio jubiliejaus proga šią vasarą organizatoriai kviečia į prabėgusių metų koncertinių programų retrospektyvą, kur susitiks įvairūs muzikiniai stiliai ir žanrai, skirtingos tematikos koncertinės programos ir pažįstami bei nauji atlikėjai.
Rengėjai: Laimutė Kuzmickaitė Milašienė Gediminas Maciulevičius, Danielius Vėbra, Benjaminas Želvys
rudens-afisa

SVEIKINIMO ŽODIS

Festivalis „Operetė Kauno pilyje“ šiemet vėl kviečia pabūti muzikos tėkmėje, kurioje virš kasdienybės triukšmo susijungia jausmai ir protas, kur kalba ir pauzės tarp garsų. Susitikime, paklausykime, pajuskime, kaip mus jungia didžiulis bendras džiaugsmas – buvimas kartu.

Festivalio Mecenatas

Rakauskų šeima
Gerbiamieji XV Tarptautinio festivalio „Operetė Kauno pilyje“ dalyviai, organizatoriai ir svečiai, Šiemet vienas šviesiausių ir nuotaikingiausių vasaros muzikos renginių šiemet mini penkioliktąjį gimtadienį. Per prabėgusius metus čia viešėjo iškiliausi muzikinės scenos žanrai, o ir šiemet festivalį puoš opera, baletas, miuziklas, sarsuela, neapolietiška daina, muzika iš kino filmų, vainikuos renginius gražiausios arijos ir duetai iš populiariausių ar kaip tik Lietuvoje dar nestatytų operečių. Romantiška aplinka, tauri muzika, talentingi atlikėjai ir puikūs klausytojai yra svarbiausias tiltas tarp praeities, dabarties ir ateities. Man džiugu, kad seniausios Lietuvos mūrinės pilies, gamtos ir muzikos polifonija ir darna įkvepia dideliems darbams, tarptautinei šlovei ir tvirtina mūsų pasididžiavimą savo šalies kultūra. Garsūs lietuvių ir užsienio menininkai, šiemet dalyvausiantys festivalyje, yra didelis indėlis į Lietuvos kultūrą. Tai yra festivalio sėkmės garantas ir tai, dėl ko festivalis yra mėgiamas tiek dalyvių, tiek svečių. Tad visiems tarptautinio festivalio „Operetė Kauno pilyje“ dalyviams, svečiams ir organizatoriams linkiu nepakartojamų akimirkų su nuostabiais muzikos garsais!

Šarūnas Birutis

Kultūros Ministras

PARAŠYKITE MUMS

FESTIVALIO ORGANIZATORIAI

VŠĮ "Baritonų Trio" ir Kauno operetės gerbėjų klubas 

baritonai_ir_Laima

Operetės gerbėjų klubo prezidentė Laimutė Kuzmickaitė Milašienė

Festivalio "Operetė Kauno pilyje" vadovas Benjaminas Želvys

Festivalio "Operetė Kauno pilyje" direktorius Danielius Vėbra

Festivalio "Operetė Kauno pilyje" meno vadovas Gediminas Maciulevičius

  •   +370 620 35617
  •   +370 610 40401
  •   L. Zamenhofo g. 5a, LT-44287 Kaunas

RĖMĖJAI

  mecenatas Kauno-savivaldybe Kaunas-dalinasiLR-kulturos- ministerija kauno-raj-savivaldybe s-peterburgo-kulturos-komitetas muzikinis teatras jungtis senukai harmony-park gija enerstena garbaraviciai kauno alus ilgiausi-limuzinai  best-westernKD-logotipas-_sventinis-300x52 remejai Kautra  eurolinesLRT_Televizija lrt radijas Nemunas init   kelyje   7-kauno-dienos BOSCA GRIGISKES-GRITE REPRO vilkijos-ukis combo danmink Jurates Gulbinienes kalmina Mantinga Medmeta Rent RGG LED rumsiskes Svytejimas Medmeta  mindaugo-profesinio-m-centras  paulig