img-2

Festivalio „Operetė Kauno pilyje” birželio mėnesio koncertai

Koncertinė programa „Lietuviška estrada“
Birželio 11 d. 17 val (šeštadienis). Birštono kultūros centras.

img-3Koncertinė programa „Lietuviška estrada“

Birželio 11 d. 17 val (šeštadienis). Birštono kultūros centras

(Koncerto kaina 10.00 €
Birštono kultūros centro bilietų kasa dirbs birželio 9, 10 d. nuo 15:00 iki 18:00 val., birželio 11 d. nuo 15:00 iki 17:00 val.
Informacija tel:
+37031965546
el.p: kasa@birstonokultura.lt)
 

Rugpjūčio 13 d. 16 val. (šeštadienis). Zarasų kultūros rūmai. 

Dalyvauja – Solistai: Viktorija Zeilikovičiūtė, Ieva Goleckytė, Iveta Kalkauskaitė, Martynas Beinaris, Raimondas Baranauskas, Giedrius Prunskus

Baleto šokėjai: Sandra Lavrenovaitė, Laura Anika Lehtonen, Auksė Mikalajūnaitė, Gintaras Visockis, Aurimas Tiškevičius

Instrumentinis ansamblis

Koncertas LIETUVIŠKA ESTRADA

Kas yra nauja? Tai – pamiršta sena. Bet yra dalykų, kurie niekada nepasimiršta. Vienas tokių – senos geros dainos, kurių klausosi ir kurias dainuoja ištisos kartos. Dažnas nežino nei dainos pavadinimo, nei autoriaus, bet puikiai žino žodžius ir melodiją: „Čik, čirik, tik neapsirik“, „Du du du, dainuokim po du“, „Švelnus pūkeli, ar žinai“ ir daugelis kitų. Tokias dainas kūrė Benjaminas Gorbulskis, Algimantas Raudonikis, Mikalojus Novikas ir kiti ryškiausi populiariosios muzikos lietuvių kompozitoriai. Festivalio publikai jau gerai pažįstami solistai ir puiki instrumentinė grupė šia programa kvies klausytojus prisiminti iki šiol populiarumo neprarandančias praeito amžiaus lietuviškos estrados dainas, tuomet dainuotas ryškiausių atlikėjų, o dabar spindinčias naujomis spalvomis bei išraiškingomis aranžuotėmis.

Į susitikimą su senąją lietuviška estrada kviečia solistai Viktorija Zeilikovičiūtė, Ieva Goleckytė, Iveta Kalkauskaitė, Martynas Beinaris, Raimondas Baranauskas, Giedrius Prunskus ir Jono Janulevičiaus (klavišiniai) vadovaujama instrumentinė grupė:

 Povilas Grigas (smuikas), Aušra Gedvilienė (smuikas), Nomeda Jozeliūnienė (altas), Solveiga Vėbraitė (violončelė); SimonasTamulis (klarnetas), Martynas Tamulis (bosinė gitara), Tomas Šileika (mušamieji).

Koncertas „Užburianti prancūziškoji šanson“ neįvyks!!!

Birželio 17 d. koncertas atšaukiamas. Kitą koncerto datą paskelbsime vėliau. Atsiprašome už laikinus nesklandumus.

Koncertinė programa „Užburianti prancūziškoji šanson“

img-4Birželio 17 d. 19 val. (penktadienis)

Raudondvario dvaro Menų inkubatorius

Koncertinė programa „Užburianti prancūziškoji šanson“

Dalyvauja:

solistės Viktorija Streiča, Akvilė Garbenčiūtė

Baleto artistai Justina Vitkutė ir Gintaras Visockis

Instrumentinis ansamblis, vadovas Jonas Janulevičius

Renginio vedėjas – Dainius Bervingisimg-5

 

Koncertas UŽBURIANTI PRANCŪZIŠKA CHANSON

Žavingas prancūzų kalbos skambesys daugeliui natūraliai kelia romantiškas emocijas. O šia žavinga kalba atliekamos dainos, net nesuprantant žodžių reikšmės, nukelia po Paryžiaus dangum ir pasakoja apie didingą Meilės jausmą.

Klausytis šios programos dainų kviečia aktorė ir dainininkė Viktorija Streiča drauge su dainininke Akvile Garbenčiūte. Stulbinamai gražaus tembro balsų savininkės dainuoja žinomas ir rečiau atliekamas prancūziškas dainas, kurias jos puikiai interpretuoja žavėdamos ne tik jautriomis interpretacijomis, bet ir kerinčiu šios „meilės“ kalbos prononsu. Merginoms talkina instrumentinė grupė, vadovaujama dirigento Jono Janulevičiaus. Apie atliekamas dainas ir jų keliamas emocijas pasakoja Viktorija Streiča.