[:lt]Ieva Goleckytė (sopranas)[:]

[:lt]

goleckyteI.Goleckytė 2010 m. Raseinių meno mokykloje įgijo fortepijono ir solinio dainavimo specialybes.

2010 m. pradėjo studijas VDU Muzikos akademijoje.

2014 m. įgijo  bakalauro laipsnį (prof. S.Martinaitytės ir doc. A.Eitmanavičiūtės dainavimo kl.).

I.Goleckytė aktyviai koncertuoja ne tik Kauno mieste, Lietuvoje, bet ir užsienyje: Suomijoje, Lenkijoje, Portugalijoje, Italijoje, Rusijoje ir kt.

Dalyvauja įvairiuose tarptautiniuose muzikos festivaliuose ir projektuose: „Pažaislio“ muzikos festivalyje, „Vasara su Čiurlioniu“ (Druskininkai), „Aukštaitijos vargonų“ muzikos festivalyje (Utena), Tytuvėnų meno festivalyje (Šiauliai), „Muzikinis pavasaris“ (Kaliningradas), Liublino muzikos festivalyje (Lenkija).

I.Goleckytė dainavo su Kauno miesto, Kauno ir Klaipėdos muzikinių teatrų, VDU MA ir Bresto (Baltarusija) simfoniniais orkestrais, VDU kameriniu orkestru ir Maskvos valstybiniu akademiniu tautinių instrumentų orkestru „Rusija“.

Solistė stažavosi meistriškumo kursuose: prof. I. Kremling (Austrija, Vokietija), prof. T. Madyševa (Ukraina), Ch.Kluge (Vokietija), G.Bandzinaitė (Austrija), R.Lampsatis (Vokietija), prof. B.Sheer (Vokietija) ir kt.

I.Goleckytės profesinį tobulėjimą liudija įspūdingas respublikinių ir tarptautinių konkursų laimėjimų sąrašas.

I.Goleckytė aktyviai koncertuoja ne tik Kauno mieste, Lietuvoje, bet ir užsienyje: Suomijoje, Lenkijoje, Portugalijoje, Italijoje, Rusijoje, Ukrainoje ir kt. Dalyvauja įvairiuose tarptautiniuose muzikos festivaliuose ir projektuose: „Pažaislio“ muzikos festivalyje, „Vasara su Čiurlioniu“ (Druskininkai), „Aukštaitijos vargonų“ muzikos festivalyje (Utena), Tytuvėnų meno festivalyje (Šiauliai), „Muzikinis pavasaris“ (Kaliningradas), Liublino muzikos festivalyje (Lenkija). I.Goleckytė dainavo su Kauno miesto, Kauno ir Klaipėdos muzikinių teatrų, VDU MA ir Bresto (Baltarusija) simfoniniais orkestrais, VDU kameriniu orkestru ir Maskvos valstybiniu akademiniu tautinių instrumentų orkestru „Rusija“.

Solistė stažavosi meistriškumo kursuose: prof. I. Kremling (Austrija, Vokietija), prof. T. Madyševa (Ukraina), Ch.Kluge (Vokietija), G.Bandzinaitė (Austrija), R.Lampsatis (Vokietija), prof. B.Sheer (Vokietija) ir kt. Alytaus miesto teatro spektaklyje G.Kuprevičiaus miuziklas „Ugnies medžioklė su varovais“ paruošė Monikos vaidmenį. Kauno valstybiniame muzikiniame teatre sukurti vaidmenys: Valentina F.Wildhorno miuzikle „Grafas Montekristas“, Deizė Parker P.Abrahamo operetėje „Balius Savojoje“, Marica I.Kalmano operetėje „Grafaitė Marica“, Ponia Flut O.Nocolai operoje „Vindzoro šmaikštuolės“.

I.Goleckytės konkursinė ir koncertinė veikla įvertinta Lietuvos Respublikos Prezidentės D. Grybauskaitės padėkomis.

[:]